JÄRVAMAA KRISTLIK KESKUS

MISJONITÖÖJa ta ütles neile: "Minge kõike maailma ja kuulutage evangeeliumi kõigele loodule..."

- Markuse 16:15 -

"...aga te saate Püha Vaimu väe, kes tuleb teie peale ja peate olema minu tunnistajad Jeruusalemmas ja kõigel Juuda- ja Samaariamaal ja maailma otsani!..."

- Apostlite 1:8 -

Kenneth ja Diana Kaasik - USA

Selleks ajajärguks on Jumal kutsunud Pastor Kennethit ja Dianat USA-sse misjonitööle, et Kristuse ihu seal üles õhutada ning ehitada. Hetkel resideeruvad nad Texase osariigis ning rändavad ja jutlustavad üle kogu USA. Nad on üle 30 aasta elanud misjonäridena Eestis ning rajanud koguduse, ja teeninud rändjutlustajatena rohkem kui 20 riigis üle kogu maailma. 

Tütar Anna oma abikaasa Björniga on nendega selleks ajajärguks USA-s. Noorim tütar Simkah õpib River Ülikoolis (Tampa, FL). Poeg Joshua oma abikaasaga resideeruvad San Diegos, kus Joshua töötab andmeteadlasena. 

Bjorn ja Anna Andersen - USA

Misjonäridena USA-s on Bjorn ja Anna koos oma kahe lapsega ning abistavad Pastor Kennethit ja Dianat. Samuti teeb Bjorn TV tööd.  Jälgi nende tegemisi alloleval instagrammi lingil.

Hans ja Grethe Oksenholt - Malaysia

Hans ja Grethe on pärit Norrast ning teevad misjonitööd baseerudes Kuala Lumpuris, Malaysias. 

Nad on rajanud rahvusvahelise koguduse Poiema Christian Centre ning on seal vanempastoriteksLisaks töötavad nad Vietnamis, kus rajasid Poiema Bible College. 

Pakistanis, kus toimivad 4 kogudust juhivad nad Poiema Achievers School (Poiema Saavutajate kooli), kristliku kooli, kus on 180 õpilast vähekindlustatud peredest Pakistanis ning õmbluskeskust. 

Lisaks töötavad nad paljudes teistes aasia riikides ning tegelevad erinevate rahvusrühmade ning suguharudega. Pastor Hans ja Grethe on olnud kogu perega misjonärid Aasias juba üle 30 aasta.

Israel Pochtar - Iisrael

Pastor Israel Pochtar rajas Beit Hallel koguduse 17 aasta eest Ashdodi linnas. Ta on kirglik evangelist, rajades uusi kogudusi ja abistades vaeseid ning neid, kellel on vaja abi. Ta reisib ka üle maailma ja jutlustab Iisraelist ning rajab ning tugevdab sildu Iisraeli ning teiste rahvaste vahel.

www.beithallel-israel.org

Villy ja Maarja Võrk - Töömaja, Eesti

Eestis, Raplamaal, Järvakandi lähistel asub Ahekõnnu töömaja, mis pakub töökeskset rehablitatsiooni meestele, kes võitlevad sõltuvusprobleemidega, olles hädas alkoholi või narkootikumidega. Teenus on mõeldud abivajajatele üle Eesti. 

www.toomaja.ee

Indianchildren - Kolkata, India

Indian Children on organisatsioon, mis aitab India lapsi saada hariduse, eemalduda slummielust ning ekstreemsest vaesusest. Toetame umbes 25 last, et nad saaksid elada hoopis turvalisemat elu ja elementaarse hariduse.  

www.indianchildren.se

Misjonireiside galerii...

Scroll to Top